Strona głównaKalendariumDarłowskie Zaduszki Morskie

Darłowskie Zaduszki Morskie

4.11.2017 (sobota)
Kościół pw. Maksymiliana Kolbego w Darłówku

Parafia Ojców Franciszkanów z Darłówka zaprasza na ? II Darłowskie Zaduszki Morskie?. Początek o godz. 17.00 w Kościele p.w. św. o. Maksymiliana Kolbego.

Po modlitwie wyruszy Marsz Pamięci Ludziom Morza z wypominkami przy Nabrzeżu Kołobrzeskim, Kapitanacie Portu oraz na moście im. Kapitana Witolda Huberta. Marsz zakończony zostanie przy pomniku „Nie wrócili z morza”, gdzie wypuszczone zostaną symboliczne wianki na wody kanału portowego. Po zakończeniu części oficjalnej organizatorzy zapraszają do Hotelu „Apollo” na „Morskie opowieści w herbacianym aromacie”. Tegorocznym tematem przewodnim jest 55-lecie lotnictwa morskiego na Ziemi Darłowskiej.

II Synod Diecezjalny