Strona głównaKalendariumVI Warsztaty Duchowe

VI Warsztaty Duchowe

24-26.11.2017 (piątek-niedziela)
Rowy

Warsztaty na temat poczucia winy, krzywdy, zranień, przebaczenia.

Czy moje poczucie winy jest prawdziwe, czy fałszywe? Czy moje zranienia mogą być miejscem wzrastania, czy tylko pogrążania się w poczuciu krzywdy i ciągłej koncentracji na sobie? Czy to że pamiętam świadczy o braku przebaczenia?
Na te pytania odpowiedzą ks. Piotr Domaros oraz Joanna Kasperek, lekarz psychiatra i psychoterapeuta.

Podczas rekolekcji będzie możliwość uczestnictwa we Mszy św., adoracji, skorzystania ze spowiedzi. A także odbycia konsultacji psychologicznych i rozmów duchowych.

Koszt uczestnictwa wynosi 180 zł. Zapisy przyjmowane są telefonicznie pod nr 608 064 611.

II Synod Diecezjalny

Chcę Was posłuchać?