Strona głównaKalendariumRekolekcje o ewangelizacji

Rekolekcje o ewangelizacji

02-06.07.2018 (poniedziałek-piątek)
CEF Koszalin

Będą to warsztaty pt. ?Kościele święty obudź się do głoszenia?, aby w różnych sytuacjach umieć rozeznać potrzeby i podzielić się słowem Bożym oraz głosić Jezusa i Jego miłość. Ta posługa jest istotnym dziełem misji Kościoła i wszystkich jego członków.

Warsztaty poprowadzi Duch Święty przez posługę ks. Radosława Siwińskiego, koordynatora dzieła nowej ewangelizacji w diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej, diecezjalnego egzorcysty, założyciela i prezesa Domu Miłosierdzia.

Organizatorem rekolekcji jest Odnowa w Duchu Świętym.

Więcej informacji oraz program - TUTAJ

II Synod Diecezjalny