Kalendarium

Strona głównaKalendariumXXVI Ogólnopolski Konkurs Biblijny dla Ministrantów i Lektorów

XXVI Ogólnopolski Konkurs Biblijny dla Ministrantów i Lektorów

16.03.2019 (sobota)
Koszalin

O godz. 11 w domu parafialnym koszalińskiej katedry odbędzie się etap diecezjalny XXVI Ogólnopolskiego Konkursu Biblijnego dla Ministrantów i Lektorów.

Konkurs obejmuje swoim zakresem Ewangelie według św. Mateusza, według św. Marka i według św. Łukasza (wraz ze wstępami i przypisami) w tłumaczeniu z piątego wydania tzw. Biblii Tysiąclecia.

Uczestnicy - ministranci i lektorzy (tylko płci męskiej), którzy aktualnie należą do liturgicznej służby ołtarza - będą podzieleni na dwie kategorie wiekowe:

• szkoła podstawowa i gimnazjum,
  • szkoła ponadgimnazjalna i starsi (do 26 lat).

Zgłoszenia należy kierować do 11 marca 2019 roku na adres: biblista@op.pl, podając w nich imię i nazwisko oraz parafię, klasę i szkołę uczestnika.

Organizatorami konkursu są Zielonogórsko-Gorzowskie Wyższe Seminarium Duchowne w Gościkowie-Paradyżu i Katolickie Stowarzyszenie uBIBLIJNIEni.pl.

II Synod Diecezjalny