Strona głównaKalendariumRekolekcje dla narzeczonych

Rekolekcje dla narzeczonych

22-24.03.2019 (piątek-niedziela)
Centrum Edukacyjno-Formacyjne w Koszalinie

Rozpoczynają się w piątek o godz. 17:30, a kończą w niedziele ok. godz. 18:00. Rekolekcje dla Narzeczonych spełniają wymagania w zakresie katechez przedmałżeńskich.

Więcej informacji telefonicznie: 943 409 800 lub 723 609 800 oraz e-mail: recepcja@cef.koszalin.pl

Przygotowanie w zakresie naturalnych metod rozpoznawania płodności, tak jak przy przygotowaniu bezpośrednim, musi być uzupełnione w parafii w Poradni Rodzinnej.

Absolwenci Rekolekcji dla Narzeczonych otrzymują zaświadczenia potrzebne przy składaniu dokumentów w kancelarii parafialnej przed zawarciem związku małżeńskiego.

II Synod Diecezjalny