Strona głównaKalendariumDrogi krzyżowe ulicami miast

Drogi krzyżowe ulicami miast

5.04.2019 (piątek)
Diecezja

Zapraszamy do zapoznania się z programem nabożeństw.

Koszalin

Rozpoczęcie o godz. 20 przy pomniku Jana Pawła II obok katedry. Uczestnicy nabożeństwa przejdą ulicami: Młyńską, Władysława IV, Jana Pawła II do kościoła pw. Ducha Świętego. Zakończenie drogi krzyżowej ok. godz. 21.40. W nabożeństwie weźmie udział bp Edward Dajczak

Kołobrzeg

Rozpoczęcie po Mszy św. o godz. 19 w Bazylice. Przejście ulicami: Katedralną, Ratuszową, Jana Pawła II, Plac 18 Marca, Dworcową, Armii Krajowej.

Biały Bór

Parafialna Droga Krzyżowa ulicami miasta rozpocznie się po Mszy św., która odbędzie się w kościele pw. NMP Królowej Polski o godz. 18.

Szczecinek

Rozpoczęcie Drogi Krzyżowej w parafii pw. Miłosierdzia Bożego o godz. 19.30, a zakończenie przy kościele Mariackim ok. 21.30. Przejście ulicami: Polną, Mierosławskiego, Kościuszki, Jana Pawła II, Bohaterów Warszawy, pl. Wolności i Ordona.

Miastko

Rozpoczęcie pod pomnikiem w parku miejskim o godz. 19. Przejście ulicami: Kazimierza Wielkiego, Sikorskiego, Maczka, Dworcową, Koszalińską oraz Chrobrego do kościoła Mariackiego. Na nabożeństwo należy przynieść świece.

Nabożeństwa, które odbędą się 12 kwietnia - TUTAJ

II Synod Diecezjalny