Strona głównaKalendariumPielgrzymka Promienista na Górę Chełmską

Pielgrzymka Promienista na Górę Chełmską

01-03.05.2019 (środa-piątek)
Góra Chełmska

W dniu 1 maja wyruszy z Barwic, Łubowa, Słupska, Kołobrzegu i Świdwina kolejny raz Piesza Pielgrzymka Promienista. Celem jest Sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej na Górze Chełmskiej i uroczysta Msza Święta 3 maja o godz. 14.30, której przewodniczyć będzie bp Krzysztof Włodarczyk.

Przewodnicy i trasa poszczególnych grup:

Barwice, Łubowoks. Bartłomiej Pająk. Trasa: Łubowo - Barwice – Sulikowo – Krosino – Tychowo – Rosnowo – Manowo – Koszalin, św. Wojciech – Góra Chełmska.

Kołobrzeg – ks. Krzysztof Płuciennik. Trasa: Kołobrzeg - Dygowo – Karlino – Białogard, NMP – Białogórzyno – Świeszyno – Góra Chełmska.

Słupsk – ks. Piotr Świątkowski. Trasa: Słupsk – Pałowo – Sławsko – Sławno – Bobrowiczki – Sulechówko – Sieciemin – Góra Chełmska.

Świdwin – ks. Grzegorz Toporkiewicz. Trasa: Świdwin – Krzecko – Białogard, św. Jadwigi – Białogórzyno – Strzekęcino - Góra Chełmska.

II Synod Diecezjalny