Strona głównaKalendariumPiesza Pielgrzymka ku czci Miłosierdzia Bożego

Piesza Pielgrzymka ku czci Miłosierdzia Bożego

16-25.08.2017 (środa-piątek)
Koszalin - Myślibórz

Po raz siedemnasty z Koszalina wyruszy Piesza Pielgrzymka Miłosierdzia do Myśliborza. Trasa liczy 225 km.

Po raz siedemnasty z Koszalina wyruszy Piesza Pielgrzymka Miłosierdzia do Myśliborza. Pielgrzymi wyjdą z koszalińskiej katedry 16 sierpnia, zaś wejdą do sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Myśliborzu 24 sierpnia i rozpoczną wieczorne czuwanie modlitewne. Pątnicy dotrą do Myśliborza 24 sierpnia. Następnego dnia wezmą udział w corocznych obchodach urodzin św. Faustyny.

Koordynatorem pielgrzymki jest ks. Łukasz Gąsiorowski – tel. 606 605 694; e-mail: luk.gas@gmail.com, a za logistykę odpowiedzialny jest ks. Sebastian Przybyła – tel. 667 568 562; e-mail: sprzybyla@koszalin.oaza.pl.

II Synod Diecezjalny