Strona głównaKalendariumXIX Festiwal Kolęd i Pastorałek

XIX Festiwal Kolęd i Pastorałek

19.01.2019 (sobota)
Jezierzyce

Koncert finałowy odbędzie się 19 stycznia w kościele parafialnym pw. św. Antoniego Padewskiego w Jezierzycach. Początek godzina 17.00.

Festiwal ma formułę dwuetapowego konkursu przeznaczonego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W pierwszym etapie występowali wszyscy uczestnicy spełniający wymagania formalne. W drugim, biorą udział najlepsi uczestnicy pierwszego etapu z poszczególnych kategorii.

Organizatorem Festiwalu jest Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Słupsk.

II Synod Diecezjalny