Strona głównaKalendariumWielkopostne Czuwanie Młodych

Wielkopostne Czuwanie Młodych

5.04.2019 (piątek)
Piła, kościół pw. NMP Wspomożycielki Wiernych (dekanaty Piła, Jastrowie, Wałcz, Trzcianka)

W Wielkim Poście zapraszamy po raz kolejny młodzież do wspólnej modlitwy z Księżmi Biskupami. W tym roku spotkanie nosi tytuł ?Dotknij Miłosierdzia!? i będzie nawiązywało do tegorocznych Światowych Dni Młodzieży w Panamie. Początek o godzinie 19.00.

Towarzyszyć nam będzie diecezjalna kopia krzyża Światowych Dni Młodzieży, którą przygotowaliśmy w 2016 roku. Prosimy o poinformowanie młodzieży w szkole i na ogłoszeniach duszpasterskich. Pomocą w animacji muzycznej służy ks. proboszcz Arkadiusz Oslislok wraz z Diakonią Muzyczną.

II Synod Diecezjalny