Strona głównaKalendariumKurs ceremoniarza parafialnego - III turnus

Kurs ceremoniarza parafialnego - III turnus

10-12.05.2019 (piątek-niedziela)
Kołobrzeg, Podczele

Duszpasterstwo Młodzieży serdecznie zaprasza ministrantów na trzeci turnus kursu ceremoniarza parafialnego, który odbędzie się w Ośrodku Charytatywnym pw. św. Michała Archanioła w Podczelu.

Do uczestnictwa w kursie zaproszeni są ministranci, którzy ukończyli 14 rok życia.

Kurs rozpoczyna się w piątek o godz. 17.00, a kończy obiadem w niedzielę o godz. 12.30.

Cena jednego weekendu to 40 zł (pełne wyżywienie i noclegi). Tak niska cena jest wynikiem dofinansowanie z diecezji, która od lat wspiera młodzież podczas rekolekcji. Należy zabrać ze sobą śpiwór.

Więcej informacji:
ks. Andrzej Zaniewski, diecezjalny duszpasterz młodzieży