Katecheci na rekolekcjach

Strona głównaKatecheci na rekolekcjach

Katecheci na rekolekcjach

W ćwiczeniach duchowych, które odbywały się w koszalińskim Centrum Edukacyjno- Formacyjnym od 26 do 28 stycznia, uczestniczyło 40 nauczycieli religii pracujących w diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej.

Rekolekcje poprowadził ks. dr Paweł Płaczek, dyrektor Wydziału Wychowania Katolickiego w kurii szczecińsko-kamieńskiej.

- Rekolekcje są zawsze szansą, żeby, w sensie duchowym, zaczerpnąć nieco świeżego powietrza - stwierdza ks. dr Radosław Mazur, dyrektor Wydziału Katechetycznego w kurii koszalińsko-kołobrzeskiej.

Druga tura duchowych zmagań odbędzie się w czerwcu. Nauczyciele religii są zobowiązani do udziału w rekolekcjach raz na dwa lata.

II Synod Diecezjalny