Strona głównaZ życia diecezji Konferencja prasowa bp. Edwarda Dajczaka i ks. dr. Jarosława Kwietnia

Konferencja prasowa bp. Edwarda Dajczaka i ks. dr. Jarosława Kwietnia

W środę w domu biskupim odbyła się konferencja prasowa w sprawie tragicznej śmierci ks. Wojciecha Wójtowicza, rektora Wyższego Seminarium Duchownego w Koszalinie.

Uroczystości pogrzebowe tragicznie zmarłego rektora odbędą się 16 i 17 stycznia.

W czwartek 16 stycznia o godz. 19 zostanie odprawiona Msza św. z ciałem zmarłego w koszalińskiej katedrze.

Msza pogrzebowa zostanie odprawiona w kościele Mariackim w Miastku w piątek 17 stycznia o godz. 11. Po Eucharystii dalsza część pogrzebu na cmentarzu komunalnym w Miastku. Uroczystościom będą przewodniczyli biskupi.

Zapis konferencji przygotowały Dobre Media.