Zaproszenia

Strona głównaZaproszenia Marsze dla Życia i Rodziny 2019

Marsze dla Życia i Rodziny 2019

W tym roku marsze odbywają się pod hasłem: "Seksedukacja to deprawacja". W diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej wydarzenia te odbędą się 9 i 16 czerwca w kilku miejscowościach.

Marsze, które odbędą się 9 czerwca:

Kołobrzeg:

Stowarzyszenie Katolicka Inicjatywa Kulturalna zaprasza wszystkie rodziny wraz z dziećmi do udziału w Kołobrzeskim Marszu dla Życia i Rodziny, który rozpocznie się o godz. 11.30 w Bazylice. Po Mszy nastąpi formowanie się kolumny marszowej, która przejdzie ulicami miasta aż do sceny plenerowej Regionalnego Centrum Kultury im. Z. Herberta, gdzie przewidziano koncert słowno-muzyczny pod  tytułem "Życie i Rodzina".

Szczecinek:

Marsz rozpocznie się o godz. 13.30 na placu przed kościołem pw. Ducha Świętego, a zakończy przy muszli koncertowej w parku miejskim. Po marszu odbędzie się piknik rodzinny organizowany przez szczecineckie fundacje i stowarzyszenia w ramach Dnia Pozarządowca.

Słupsk:

Msza św. o godz. 11.30 w kościele pw. św. Maksymiliana Kolbego. Start marszu o godz. 12.30 z parkingu przy ul. Piłsudskiego. Zakończenie piknikiem rodzinnym w parku przy ul. Szarych Szeregów.

Marsze, które odbędą się 16 czerwca:

Koszalin:

Msza św. o godz. 12 w kościele pw. Ducha Świętego. Marsz wyruszy o godz. 13 i przejdzie m.in. ul. Młyńską na parking przy Amfiteatrze. Tam odbędzie się festyn rodzinny, podczas którego z koncertem wystąpi Joszko Broda z zespołem.

Piła:

O godz. 11.30 Msza św. w kościele pw. św. Antoniego. O godz. 12.30 start marszu przy ul. Ludowej. Zakończenie na Placu Zwycięstwa.