Strona głównaZ życia diecezji Nadzwyczajni szafarze Komunii świętej na rekolekcjach w Koszalinie

Nadzwyczajni szafarze Komunii świętej na rekolekcjach w Koszalinie

Przyjechało ich do Centrum Edukacyjno-Formacyjnego ponad 130. Rekolekcje trwały od 6 do 8 października.

Nadzwyczajni szafarze Komunii św. posługują na co dzień w swoich parafiach. Rozdzielają Komunie św. podczas liturgii, zanoszą ją do chorych w domach i w szpitalach. W diecezji jest ich ok. 200.

Szafarze raz w roku uczestniczą w specjalnych rekolekcjach. Ich pierwsza tura odbyła się w koszalińskim CEF. Prowadził je ks. Krzysztof Szumilas.