Strona głównaZ życia diecezji Najnowszy numer "Gościa Niedzielnego"

Najnowszy numer "Gościa Niedzielnego"

Numer 12/2017 jest już w sprzedaży, a w najbliższą niedzielę dostępny będzie w dystrybucji parafialnej. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego zwiastuna i do zapoznania się z zawartością dodatku diecezjalnego.

W dodatku diecezjalnym m.in:

• Reportaż o mieszkańcach XIX-wiecznego dworu w niewielkiej miejscowości niedaleko Koszalina. Wielu z nich cierpi na różnego rodzaju upośledzenia. To, co robią, mogłoby zawstydzić niejednego zdrowego.
  • Relacja ze świętowania 5. rocznicy zakupu budynku, który stał się Domem Miłosierdzia Bożego w Koszalinie.
  • Relacja ze spotkania w duchu Taizé, które odbyło się w białoborskiej cerkwi greckokatolickiej. Razem z br. Maciejem z ekumenicznej wspólnoty modlili się młodzi ludzie z Kościołów rzymsko- i greckokatolickiego.