Strona głównaZ życia diecezji Najnowszy numer "Gościa Niedzielnego"

Najnowszy numer "Gościa Niedzielnego"

Numer 20/2017 jest już w sprzedaży. W niedzielę 21 maja pojawi się w dystrybucji parafialnej. W numerze m.in. o matkach wielkich Polaków, leczeniu zawałów i kryzysie chrześcijaństwa w Stanach Zjednoczonych i nie tylko. Zapraszamy do obejrzenia zwiastuna.

W dodatku diecezjalnym m.in.:

• Relacja z Diecezjalnej Pielgrzymki Żywego Różańca, na którą do Skrzatusza przyjechało prawie 2 tys. osób.
  • Materiał o niezwykłym koncercie dawnego kleryckiego zespołu "Miktam", który wystąpił w Żydowie... po 20 latach. Było to koncert pełen mocy Ducha i pięknych wspomnień. Jego członkowie to dziś w większości proboszczowie pracujący w naszej diecezji.
  • Relacja z obchodów 100. rocznicy objawień fatimskich.
  • Materiał ze spotkania ze znanym kaznodzieją ks. Piotrem Pawlukiewiczem, który gościł na Świętej Górze Polanowskiej.