Duszpasterstwo Młodzieży

Oaza dorosłych w Koszalinie zaprasza!

Ruch Światło-Życie proponuje formację dzieciom, młodzieży, rodzinom i dorosłym. Wspólnota oazy dorosłych w Koszalinie zaprasza na pierwsze spotkanie w nowym roku formacyjnym!

Zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie Oazy Dorosłych w Koszalinie w czwartek 10 września o godz. 20.00 w parafii św. Wojciecha (salka św. Maksymiliana).

Spotkanie adresowane jest do osób dorosłych w każdym wieku, zarówno studentów, osób samotnych czy żyjących w małżeństwach i nie będących w Domowym Kościele (gdyż druga strona nie jest zainteresowana chrześcijańską formacją) oraz wdowców.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy pragną poprzez stałą formację w grupie osób dorosłych odkrywać bądź pogłębiać charyzmat Ruchu Światło-Życie, dzielić się swoimi doświadczeniami oraz dążyć do dojrzałego przeżywania wiary i w ten sposób budować swoją relację z  Panem Bogiem.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy na adres: krystianinf@gmail.com lub telefoniczny: 604 858 643

Centrum Ruchu Światło-Życie diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej

ul. Seminaryjna 2A