Strona głównaZ życia diecezji Pielgrzymi rowerowi dotarli do celu

Pielgrzymi rowerowi dotarli do celu

9. Diecezjalna Pielgrzymka Rowerowa dotarła na Jasną Górę 7 lipca w godzinach porannych.

W pielgrzymce wzięło udział 168 osób. Najstarsza z nich miała 77 lat, a najmłodsza - 10.

W grupie było dwóch kapłanów (ks. Tomasz Roda - dyrektor Caritas Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej, od samego początku przewodnik grupy, oraz ks. Jerzy Dalak - proboszcz z Tuczna), s. Renata Kościelska ze Wspólnoty Dzieci Łaski Bożej oraz br. Tomasz Kędzierski, salezjanin z Piły.

Pielgrzymi przejechali w sumie ponad 600 kilometrów. Po drodze odwiedzili także Pola Lednickie, a także sanktuaria w Licheniu i w Kaliszu.