Zaproszenia

Strona głównaZaproszenia Regionalna Konferencja Szkoleniowa w Koszalinie #PoprowadźAlpha

Regionalna Konferencja Szkoleniowa w Koszalinie #PoprowadźAlpha

Alpha to nowoczesne narzędzie w ewangelizacji używane na całym świecie. 8 grudnia będzie można dowiedzieć się, jak prowadzić Alpha w różnych kontekstach: dla dorosłych, studentów czy młodzieży.

Czas: sobota 8 grudnia 2018 r., w godzinach od 9.00 do 17.30
Miejsce: Szkoła Nowej Ewangelizacji (parafia pw. Ducha Św.), ul. ks. St. Staszica 38, Koszalin

Dla tych, którym bliska jest tematyka małżeńska, przewidziana jest oddzielna ścieżka #PoprowadźKursMałżeński, na której uczestnicy będą mogli dowiedzieć się jak poprowadzić kurs oraz wziąć udział w sesji modelowej. Przewidujemy również specjalną sesję na temat nowego kursu dotyczącego wychowania dzieci i prowadzenia Alpha w więzieniu.

Uczestnictwo w szkoleniu wiąże się z opłatą - koszt obejmujący m. in. materiały konferencyjne, posiłki, przerwy kawowe itp. wynosi 35 zł od osoby.

Zapisy online TUTAJ Wydarzenie na FB TUTAJ