Zaproszenia

Strona głównaZaproszenia Uliczne drogi krzyżowe

Uliczne drogi krzyżowe

W niektórych miejscowościach diecezji w wybrany piątek Wielkiego Postu nabożeństwa drogi krzyżowej odbywają się poza świątyniami.

23 marca:

BARWICE:

Wyjście po Mszy św. o godz. 18.

BIAŁOGARD:

Wyjście o godz. 19.30 spod kościoła pw. św. Jerzego. Zakończenie na pl. Wolności.

KOŁOBRZEG:

Wyjście z bazyliki po Mszy św. o godz. 19.

JEZIERZYCE:

Wyjście o godz. 18.

PIŁA:

Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18.30 w kościele pw. św. Stanisława Kostki. Trasa będzie przebiegała tradycyjnie ulicami: Browarna, 11 Listopada, Piłsudskiego, Pl. Konstytucji 3 Maja, 1 Maja, Staromiejska, Kilińskiego. Zakończenie na Placu Zwycięstwa pod pomnikiem Papieża Jana Pawła II.

SŁAWSKO:

Początek Drogi Krzyżowej, która prowadzić będzie przez wieś o godz. 17.30.

SŁUPSK:

Po Mszy św. wieczornej około godz. 19 wyruszy z Kościoła pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Słupsku „Droga krzyżowa ulicami miasta”. Wierni przejdą ulicami: Armii Krajowej, Nowobramską i Mikołajską. Zakończenie przy Kościele św. Jacka.

WAŁCZ:

Rozpoczęcie o godz. 19 przy kościele pw. św. Mikołaja. Zakończenie przy kościele pw. św. Antoniego.

Lista będzie systematycznie uzupełniana. Prosimy o informacje.