Trwa ładowanie...

Szukaj

Kapłani

ks. Tomasz Tomaszewski

data święceń: 2000-05-27


od 2021-09-01 proboszcz, parafia pw. św. Maksymiliana Kolbego, Słupsk
od 2021-06-28 dziekan, dekanat Słupsk Zachód
od 2011-09-01 moderator diecezjalny, Dzieło Biblijne
od 2007-10-01 wykładowca, Wyższe Seminarium Duchowne, Koszalin
od 2007-10-01 wykładowca, Instytut Teologiczny, Koszalin
Informujemy, że ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x