Trwa ładowanie...

Szukaj

Instytucje diecezjalne

Rady i komisje


KOLEGIUM KONSULTORÓW

bp Edward Dajczak - przewodniczący
bp Paweł Cieślik
bp Tadeusz Werno
bp Krzysztof Zadarko
bp Zbigniew Zieliński
ks. Kazimierz Dullak
ks. Jarosław Kwiecień
ks. Ryszard Łopaciuk
ks. Wacław Łukasz
ks. Andrzej Pawłowski, senior
ks. Ryszard Ryngwelski

RADY DIECEZJALNE

Rada kapłańska

Przewodniczący:
bp Edward Dajczak

Członkowie z urzędu:
bp Krzysztof Zadarko
bp Zbigniew Zieliński
ks. Łukasz Gąsiorowski
ks. Antoni Kloska
ks. Jarosław Kodzia
ks. Jarosław Kwiecień
ks. Wacław Łukasz
ks. Jan Turkiel

Członkowie z nominacji:
bp Paweł Cieślik
bp Tadeusz Werno
ks. Kazimierz Dullak - sekretarz
ks. Andrzej Hryckowian
ks. Ryszard Łopaciuk
ks. Ryszard Ryngwelski
ks. Jacek Święszkowski

Członkowie z wyboru:
ks. Mariusz Ambroziewicz
ks. Antoni Badura
ks. Piotr Domaros
ks. Michał Horyd
ks. Dariusz Jastrząb
ks. Tadeusz Kanthak
ks. Krzysztof Kantowski
ks. Marek Kapitulski
ks. Andrzej Korpusik
ks. Piotr Łowicki
ks. Roman Maziec
ks. Radosław Mazur
ks. Andrzej Naporowski
ks. Andrzej Pawłowski, senior - notariusz
ks. Remigiusz Szauer

Rada proboszczów

ks. Antoni Badura
ks. Andrzej Hryckowian
ks. Ryszard Ryngwelski

Rada duszpasterska

bp Edward Dajczak - przewodniczący
bp Krzysztof Zadarko
ks. Łukasz Gąsiorowski
ks. Dawid Hamrol
ks. Rafał Jarosiewicz
ks. Radosław Mazur
ks. Radosław Siwiński
ks. Remigiusz Szauer
ks. Tomasz Tomaszewski
ks. Andrzej Zaniewski
s. Dorota Wiśniewska WDŁB
p. Jolanta Drachal
p. Barbara Fursewicz
p. Andrzej Fursewicz
p. Beata Gorkowienko
p. Małgorzata Kasprowicz
p. Romana Krzyżanowska
p. Jacek Krzyżanowski
p. Barbara Kwiatosz-Kalinowska
p. Zoja Meżerycka
p. Urszula Monkiewicz
p. Ryszard Pilich
p. Marcin Piotrowski
p. Violetta Raczkowska
p. Emilia Raczyńska
p. Kazimierz Raczyński
p. Jolanta Soroka
p. Piotr Soroka
p. Elżbieta Szreder
p. Małgorzata Telega
p. Piotr Telega
p. Kazimiera Wróblewska

Rada ds. ekonomicznych

ks. Wacław Grądalski
p. Piotr Gumiński
p. Elżbieta Iwaniec
p. Jarosław Loos
p. Wiesław Zinka


KOMISJE DIECEZJALNE

Komisja ds. formacji prezbiterów

bp Zbigniew Zieliński - przewodniczący
ks. Adam Falewicz - sekretarz
ks. Łukasz Bikun
ks. Wacław Grądalski
ks. Jarosław Kwiecień
ks. Jacek Lewiński
ks. Bogusław Matusik
ks. Radosław Mazur
ks. Piotr Skiba
o. Piotr Włodyga OSB
ks. Zbigniew Woźniak

Komisja ds. sztuki i architektury sakralnej

bp Krzysztof Zadarko - przewodniczący
ks. Antoni Badura
ks. Lucjan Huszczonek
ks. Janusz Rajkowski
ks. Henryk Romanik
ks. Jerzy Wyrzykowski
p. Krystyna Bastowska
p. Roman Chwaliszewski
p. Andrzej Ciesielski
p. Jerzy Dudź
p. Ewa Kowalska
p. Barbara Pietkiewicz
p. Zbigniew Sieńkowski
p. Elżbieta Wasyłyk

Informujemy, że ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x