Duszpasterstwo Młodzieży

Oaza Rekolekcyjna Diakonii

Zapraszamy na Oazę Rekolekcyjną Diakonii w dniach 27-31 grudnia 2021 r. do Centrum Edukacyjno-Fromacyjnego w Koszalinie.

Zadaniem ORD jest ukazanie uczestnikom całościowej wizji i syntezy Ruchu Światło-Życie w celu wezwania ich do świadomej akceptacji programu Ruchu i oddania się w nim na służbę, stosownie do swoich możliwości.
 ks. Franciszek Blachnicki

Kolejnym etapem po ukończeniu formacji podstawowej w Ruchu Światło-Życie jest odbycie rekolekcji ORD.
Zapraszamy do Centrum Edukacyjno-Formacyjnego w Koszalinie (ul. Seminaryjna 2a) od 27 do 31 grudnia.
Przyjazd w poniedziałek (27.12) do godz. 15.00

Koszt rekolekcji: 300 zł
dzieci od 3. do 12. r. ż.: 150 zł
poniżej 3. r.ż.: bezpłatnie

Zgłoszenia prosimy kierować poprzez formularz zgłoszeniowy do 15 grudnia
Zgłoszenie zostanie potwierdzone w mailu zwrotnym.

Rekolekcje mają za zadanie osobom po formacji ukazać swoje miejsce posługiwania w Kościele i podjąć decyzję o konkretnym zaangażowaniu. Pozwalają też jakby „z lotu ptaka” zobaczyć przeżytą do tej pory formację, sens poszczególnych elementów, czasem dostrzec jej braki i możliwość jej uzupełnienia. Są również okazja do odnowienia w sobie pierwotnej oazowej gorliwości (ks. F. Blachnicki).

Centrum Ruchu Światło-Życie diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej

ul. Seminaryjna 2A