Wydział Duszpasterski

Strona głównaWydział Duszpasterski Żywy Różaniec Aktualności Podsumowanie VI Ogólnopolskiej Pielgrzymki Żywego Różańca na Jasną Górę, 01-02.06.2018 r.

Kilka tysięcy osób wzięło udział 2 czerwca w VI Ogólnopolskiej Pielgrzymce Żywego Różańca na Jasną Górę.

Sobotnie spotkanie na jasnogórskich błoniach i wałach poprzedziło piątkowe czuwanie nocne w kaplicy Matki Bożej. Naszą diecezję reprezentowali w tym roku pielgrzymi z parafii pw. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Tychowie pod przewodnictwem ks. Piotra Jóźwika.

Obszerną relację z VI Ogólnopolskiej Pielgrzymki Żywego Różańca, która odbyła się pod hasłem słów św. Jana Pawła II, "Pokój Tobie, Polsko, Ojczyzno moja", odnajdziemy na stronie internetowej miesięcznika "Różaniec" (TUTAJ).

Galeria z tego wydarzenia znajduje się tutaj.