Zaproszenia

Strona głównaZaproszenia Rekolekcje dla rodziców po stracie dziecka

Rekolekcje dla rodziców po stracie dziecka

Rekolekcje pod hasłem "Jesteście Synami Dnia" odbędą się w dniach 17-19 listopada 2023 roku w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Koszalinie.

Każda śmierć dziecka, czy to w wyniku poronienia, wypadku, choroby, samobójstwa, czy morderstwa, zmienia zupełnie życie rodziców i domaga się szczególnej dozy szacunku i delikatności. Rodzice dotknięci taką tragedią często tracą sens życia, wiarę i relacje, a pytanie „dlaczego?” dręczy ich codziennie.

W programie rekolekcji: Msza św., konferencje, spotkania z psychologiem oraz kapłanem, rozmowy z innymi rodzicami po stracie dziecka.

Na rekolekcje zapraszamy małżonków oraz osoby indywidualne. Początek rekolekcji w piątek o 17.00, a zakończenie w niedzielę ok. godz. 14.00.

Gdzie i kiedy: Centrum Edukacyjno-Formacyjne w Koszalinie, 17-19 listopada 2023 roku

Koszt: 250 zł od osoby

Informacje i zapisy: 696 918 401, 501 211 002, rekolekcje.stratadziecka@gmail.com, FB: Rodzice Po Stracie Dziecka