Strona głównaZ życia diecezji Trwa REKRUTACJA do koszalińskiego seminarium

Trwa REKRUTACJA do koszalińskiego seminarium

Wszyscy chętni mogą już zgłaszać się do rektoratu. Dzień i godzinę spotkania można ustalić indywidualnie.

Wszyscy, którzy pragną wstąpić do koszalińskiego seminarium, mogą już zgłaszać się do rektoratu.

Jeśli ktoś potrzebuje porady w sprawie rozeznania powołania lub decyzji o wstąpieniu do seminarium, może zgłosić się do któregoś z wychowawców. Odpowiedzialnymi za duszpasterstwo powołań są ks. Piotr Skiba (ojciec duchowny) - tel. 505 421 400 oraz ks. Rafał Dresler (wychowawca) - tel. 505 544 610. Dzwoń bez żadnych obaw.

Jeśli ktoś zamierza zgłosić się w tym roku do seminarium, należy umówić się na spotkanie z księdzem rektorem w Koszalinie. Jest nim ks. Radosław Suchorab. Można do niego zadzwonić bezpośrednio, aby ustalić termin przyjazdu w dogodnym dla siebie terminie - tel. 888 059 040.

W trakcie tej rozmowy kandydat do seminarium dowiaduje się, co musi ze sobą przywieźć na pierwsze spotkanie w rektoracie.