Słowo biskupa

Strona głównaSłowo biskupa Zaproszenie na rozpoczęcie peregrynacji

Zaproszenie na rozpoczęcie peregrynacji

W niedzielę Chrystusa Króla w kościołach diecezji został odczytany krótki komunikat biskupa diecezjalnego w związku z rozpoczynającą się peregrynacją kopii piety skrzatuskiej.

Drodzy Diecezjanie,

serdecznie zapraszam na uroczystą Mszę św. inaugurującą peregrynację Skrzatuskiej Piety w parafiach naszej diecezji.

O tym duchowym dziele, które podejmujemy w naszej diecezji, napisałem do Was w liście, który zostanie odczytany w I Niedzielę Adwentu.

Msza św. zostanie odprawiona w sobotę 26 listopada o godz. 12:00 w bazylice skrzatuskiej.

Całość będzie transmitowana przez Dobre Media. Zapraszam.

Wasz Biskup Edward Dajczak