Trwa ładowanie...

Szukaj

Synod diecezjalny

Strona głównaSynod diecezjalny Kalendarium synodalne

Kalendarium synodalne

13.01.2018 - Przedstawienie przez ks. Tomasza Tomaszewskiego aktualnych spraw związanych z synodem podczas spotkania formacyjnego dla osób konsekrowanych w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Koszalinie.

21.01.2018 - Niedziela synodalna w Parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Złocieńcu z udziałem ks. Tomasza Tomaszewskiego.

28.01.2018 - Niedziela synodalna w Parafii pw. św. Jacka w Słupsku z udziałem ks. Tomasza Tomaszewskiego.

02.2018 - Czwarte zebranie parafialnych zespołów synodalnych. więcej

2-4.02.2018 - Rekolekcje dla zespołów synodalnych w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Skrzatuszu prowadzone przez biskupa Edwarda Dajczaka. więcej

8.02.2018 - Piąte posiedzenie Komisji ds. wiernych świeckich.

15.02.2018 - Piąte posiedzenie Komisji ds. kultu Bożego.

16-18.02.2018 - Rekolekcje dla zespołów synodalnych w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Koszalinie prowadzone przez ks. Jarosława Kwietnia. więcej

20.02.2018 - Czwarte posiedzenie Komisji ds. charytatywnych.

22.02.2018 - Czwarte posiedzenie Komisji ds. duchowieństwa.

25.02.2018 - Pierwsza rocznica otwarcia II Synodu Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej. więcej

25.02.2018 - Niedziela synodalna w Parafii pw. św. Maksymiliana Kolbego w Słupsku z udziałem ks. Tomasza Tomaszewskiego.

1.03.2018 - Pierwsze posiedzenie Komisji ds. młodych.

4.03.2018 - Odczytanie w kościołach i kaplicach diecezji Komunikatu biskupa Edwarda Dajczaka zapraszającego na zawierzenie II Synodu Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej św. Józefowi.

8.03.2018 - Trzecie posiedzenie Komisji ds. duszpasterstwa i nowej ewangelizacji.

14.03.2018 - Kazania na temat synodu wygłoszone przez ks. Tomasza Tomaszewskiego podczas rekolekcji wielkopostnych w Parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Łubowie.

15.03.2018 - Szóste posiedzenie Komisji głównej.

18.03.2018 - Niedziela synodalna w Parafii pw. Narodzenia NMP w Białogardzie z udziałem ks. Tomasza Tomaszewskiego.

19.03.2018 - Zawierzenie II Synodu Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej św. Józefowi w Sanktuarium św. Józefa Oblubieńca NMP w Słupsku. więcej

04.2018 - Piąte zebranie parafialnych zespołów synodalnych. więcej

11.04.2018 - Czwarte posiedzenie Komisji ds. mediów.

12.04.2018 - Piąte posiedzenie Komisji ds. charytatywnych.

13-15.04.2018 - Rekolekcje dla zespołów synodalnych w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Skrzatuszu prowadzone przez biskupa Edwarda Dajczaka. więcej

20-22.04.2018 - Rekolekcje dla zespołów synodalnych w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Koszalinie prowadzone przez ks. Jarosława Kwietnia. więcej

26.04.2018 - Piąte posiedzenie Komisji ds. duchowieństwa.

27.04.2018 - Szóste posiedzenie Komisji ds. kultu Bożego.

29.04.2018 - Niedziela synodalna w Parafii pw. św. Krzysztofa w Szczecinku z udziałem ks. Tomasza Tomaszewskiego.

7.05.2018 - Czwarte posiedzenie Komisji ds. historycznych.

7.05.2018 - Spotkanie zespołu roboczego duszpasterzy młodzieży w ramach drugiego posiedzenia Komisji ds. młodych.

11.05.2018 - Siódme posiedzenie Komisji głównej z udziałem przewodniczących komisji tematycznych. więcej

22.05.2018 - Czwarte posiedzenie Komisji ds. katechizacji.

29.05.2018 - Szóste posiedzenie Komisji ds. charytatywnych.

29.05.2018 - Spotkanie zespołu roboczego katechetów i animatorów katechezy w ramach drugiego posiedzenia Komisji ds. młodych.

06.2018 - Szóste zebranie parafialnych zespołów synodalnych. więcej

3.06.2018 - Niedziela synodalna w Parafii pw. św. Wojciecha w Wyszewie z udziałem ks. Tomasza Tomaszewskiego.

5.06.2018 - Spotkanie zespołu roboczego przedstawicieli młodzieży w ramach drugiego posiedzenia Komisji ds. młodych.

8-10.06.2018 - Rekolekcje dla zespołów synodalnych w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Koszalinie prowadzone przez ks. Jarosława Kwietnia. więcej

15.06.2018 - Siódme posiedzenie Komisji ds. kultu Bożego.

17.06.2018 - Niedziela synodalna w Parafii pw. św. Józefa w Pile z udziałem ks. Tomasza Tomaszewskiego.

18.06.2018 - Szóste posiedzenie Komisji ds. duchowieństwa.

19.06.2018 - Czwarte posiedzenie Komisji ds. duszpasterstwa i nowej ewangelizacji.

14.08.2018 - Zawierzenie II Synodu Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej św. Maksymilianowi w kościele pw. św. Maksymiliana Kolbego w Słupsku. więcej

9.09.2018 - Odczytanie w kościołach i kaplicach diecezji Listu biskupa diecezjalnego Edwarda Dajczaka zapraszającego na uroczystości skrzatuskie.

19.09.2018 - Ósme posiedzenie Komisji głównej z udziałem kapłanów pracujących w instytucjach diecezjalnych. więcej

20.09.2018 - Piąte posiedzenie Komisji ds. duszpasterstwa i nowej ewangelizacji.

30.09.2018 - Niedziela synodalna w Parafii pw. Narodzenia NMP w Świeszynie z udziałem ks. Tomasza Tomaszewskiego.

6.10.2018 - Dzień skupienia dla zespołów synodalnych w Wyższym Seminarium Duchownym w Koszalinie prowadzony przez ks. Remigiusza Szauera i ks. Tomasza Tomaszewskiego. więcej

8.10.2018 - Piąte posiedzenie Komisji ds. historycznych.

13.10.2018 - Dzień skupienia dla zespołów synodalnych w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Skrzatuszu prowadzony przez ks. Tomasza Tomaszewskiego. więcej

20.10.2018 - Dzień skupienia dla zespołów synodalnych w Sanktuarium św. Józefa Oblubieńca NMP w Słupsku prowadzony przez ks. Remigiusza Szauera i ks. Tomasza Tomaszewskiego. więcej

27.10.2018 - Dzień skupienia dla zespołów synodalnych w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Skrzatuszu prowadzony przez ks. Tomasza Tomaszewskiego. więcej

27.10.2018 - Ósme posiedzenie Komisji ds. kultu Bożego.

28.10.2018 - Niedziela synodalna w Parafii pw. Niepokalanego Serca NMP w Bukowie z udziałem ks. Tomasza Tomaszewskiego.

3.11.2018 - Dzień skupienia dla zespołów synodalnych w Parafii pw. Ducha Świętego w Szczecinku prowadzony przez ks. Remigiusza Szauera i ks. Tomasza Tomaszewskiego. więcej

4.11.2018 - Niedziela synodalna w Parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Redle z udziałem ks. Tomasza Tomaszewskiego.

6.11.2018 - Piąte posiedzenie Komisji ds. katechizacji.

7.11.2018 - Szóste posiedzenie Komisji ds. duszpasterstwa i nowej ewangelizacji.

10.11.2018 - Spotkanie formacyjne dla parafialnych zespołów synodalnych z dekanatu Białogard w Parafii pw. św. Jadwigi w Białogardzie prowadzone przez ks. Kazimierza Dullaka. więcej

10.11.2018 - Spotkanie formacyjne dla parafialnych zespołów synodalnych z dekanatu Mirosławiec w Parafii pw. Matki Bożej Bolesnej w Mielęcinie prowadzone przez ks. Dariusza Wypycha. więcej

10.11.2018 - Spotkanie formacyjne dla parafialnych zespołów synodalnych z dekanatu Wałcz w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Skrzatuszu prowadzone przez ks. Pawła Wojtalewicza. więcej

12.11.2018 - Dziewiąte posiedzenie Komisji głównej.

17.11.2018 - Spotkanie formacyjne dla parafialnych zespołów synodalnych z dekanatu Jastrowie w Parafii pw. NMP Królowej Polski w Jastrowiu prowadzone przez ks. Jarosława Kodzię. więcej

17.11.2018 - Spotkanie formacyjne dla parafialnych zespołów synodalnych z dekanatu Kołobrzeg w kościele pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Kołobrzegu prowadzone przez ks. Jarosława Kwietnia. więcej

17.11.2018 - Spotkanie formacyjne dla parafialnych zespołów synodalnych z dekanatu Bobolice w Parafii pw. świętych Piotra i Pawła w Kłaninie prowadzone przez ks. Andrzeja Hryckowiana. więcej

24.11.2018 - Spotkanie formacyjne dla parafialnych zespołów synodalnych z dekanatu Trzcianka w Parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Trzciance prowadzone przez ks. Radosława Mazura. więcej

12.2018 - Siódme zebranie parafialnych zespołów synodalnych.

1.12.2018 - Spotkanie formacyjne dla parafialnych zespołów synodalnych z dekanatu Barwice w Parafii pw. św. Stefana w Barwicach prowadzone przez ks. Piotra Wieteskę. więcej

1.12.2018 - Spotkanie formacyjne dla parafialnych zespołów synodalnych z dekanatu Mielno w Parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski w Śmiechowie prowadzone przez ks. Piotra Skibę. więcej

1.12.2018 - Spotkanie formacyjne dla parafialnych zespołów synodalnych z dekanatu Darłowo w Parafii pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Darłowie prowadzone przez ks. Andrzeja Hryckowiana. więcej

1.12.2018 - Spotkanie formacyjne dla parafialnych zespołów synodalnych z dekanatu Połczyn-Zdrój w Parafii pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Połczynie-Zdroju prowadzone przez ks. Tomasza Tomaszewskiego. więcej

8.12.2018 - Spotkanie formacyjne dla parafialnych zespołów synodalnych z dekanatu Polanów w Parafii pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Żydowie prowadzone przez ks. Tomasza Tomaszewskiego. więcej

8.12.2018 - Spotkanie formacyjne dla parafialnych zespołów synodalnych z dekanatu Szczecinek w Parafii pw. Narodzenia NMP w Szczecinku prowadzone przez ks. Zbigniewa Woźniaka. więcej

15.12.2018 - Spotkanie formacyjne dla parafialnych zespołów synodalnych z dekanatu Drawsko Pomorskie w Parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Złocieńcu prowadzone przez ks. Piotra Wieteskę. więcej

15.12.2018 - Spotkanie formacyjne dla parafialnych zespołów synodalnych z dekanatu Koszalin w Parafii pw. św. Wojciecha w Koszalinie prowadzone przez ks. Łukasza Gąsiorowskiego. więcej

29.12.2018 - Spotkanie formacyjne dla parafialnych zespołów synodalnych z dekanatu Piła w Parafii pw. św. Antoniego w Pile prowadzone przez ks. Tomasza Tomaszewskiego. więcej

II Synod Diecezjalny

Chcę Was posłuchać?
Informujemy, że ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x