Wydział Duszpasterski

Strona głównaWydział Duszpasterski Żywy Różaniec Aktualności Podsumowanie V Ogólnopolskiej Pielgrzymki Żywego Różańca na Jasną Górę

Podsumowanie V Ogólnopolskiej Pielgrzymki Żywego Różańca na Jasną Górę

Blisko 7000 osób wzięło udział 3 czerwca w V Ogólnopolskiej Pielgrzymce Żywego Różańca na Jasną Górę. Naszą diecezję reprezentowało blisko 50 osób z 7 parafii.

Dziękuję bardzo Księżom Proboszczom i Zelatorom, którzy przyczynili się do wspólnego wyjazdu. Pielgrzymi wyruszyli z następujących parafii naszej diecezji: pw. św. Maksymiliana Kolbego w Słupsku, pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Słupsku, pw. św. Judy Tadeusza w Starym Chwalimiu, pw. św. Michała Archanioła w Karlinie, pw. Podwyższenia Świętego Krzyża w Kołobrzegu, pw. św. Jana Chrzciciela w Redle, pw. Miłosierdzia Bożego w Wałczu.

Więcej o Pielgrzymce przeczytamy na stronie Biura Prasowego Jasnej Góry TUTAJ