Wydział Duszpasterski

Rekolekcje kapłańskie

Propozycje na rok 2019

Zgodnie z zarządzeniem bp. Edwarda Dajczaka z dnia 7 marca 2019 roku, w związku z trwającym w diecezji synodem, księża zobowiązani są do odbycia tegorocznych rekolekcji w diecezji we wskazanych poniżej terminach.

Księża proboszczowie mają możliwość skorzystania z dwóch tur rekolekcji:

• pierwsza tura: 23-26.09.2019 r., Koszalin - CEF, prow. ks. dr Grzegorz Strzelczyk;
  • druga tura: 25-28.11.2019 r., Koszalin - CEF, prow. ks. dr Grzegorz Strzelczyk.

Księża wikariusze mają także możliwość skorzystania z dwóch tur rekolekcji:

• pierwsza tura: 24-27.06.2019 r., Koszalin - CEF, prow. o. Remigiusz Recław SJ;
  • druga tura: 19-22.08.2019 r., Skrzatusz, prow. o. Remigiusz Recław SJ.

Tegoroczne rekolekcje w diecezji są tak przygotowane, aby wpisały się w formację synodalną duchowieństwa.