Wydział Duszpasterski

Rekolekcje kapłańskie

Propozycje na rok 2019

Zgodnie z zarządzeniem bp. Edwarda Dajczaka z dnia 7 marca 2019 roku, w związku z trwającym w diecezji synodem, księża zobowiązani są do odbycia tegorocznych rekolekcji w diecezji we wskazanych poniżej terminach.

Pozostały jeszcze dwa terminy:

• pierwsza tura: 23-26.09.2019 r., Koszalin - CEF, prow. ks. dr Grzegorz Strzelczyk;
  • druga tura: 25-28.11.2019 r., Koszalin - CEF, prow. ks. dr Grzegorz Strzelczyk.

W roku 2020 rekolekcje dla kapłanów poprowadzi ks. prof. dr hab. Henryk Witczyk - polski biblista, kapłan diecezji kieleckiej, profesor Wydziału Teologicznego KUL, jedyny polski członek Papieskiej Komisji Biblijnej. Więcej informacji o rekolekcjach w późniejszym terminie.