W ostatni weekend zgromadziliśmy się w Koszalinie na pierwszej w diecezji Szkole Liderów Młodzieży!!!

Zebrani pod hasłem "Pragnienia i niepokoje" mogliśmy powierzyć obawy Bogu, a tym samym nabrać siły do realizacji swoich potrzeb.

Podczas tych dni odbyła się konferencja ks. Rafała Kowalskiego, który powiedział o tym jakie w tych czasach są niepokoje i pragnienia naszych rówieśników.  W sobotę, w formie wykładowi-warsztatowej, odbyło się spotkanie z panią psycholog Joanną Kasprowicz.

Dobrze było się spotkać z rówieśnikami którzy chcą czegoś więcej w życiu :)

Za pierwszą Szkołę Liderów Młodzieży odpowiadali: ks. Rafał Kowalski, Magda Podgórska i Wiktoria Gembara.

DOBRZE ŻE JESTEŚCIE !

Galeria zdjęć