Wydział Duszpasterski

Strona głównaWydział Duszpasterski Nadzwyczajni szafarze Komunii Świętej i akolici Nadzwyczajni szafarze Komunii świętej w diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej

Nadzwyczajni szafarze Komunii świętej w diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej

Kandydaci na nadzwyczajnych szafarzy Komunii Świętej powinni mieć ukończone 35 lat, przynajmniej wykształcenie średnie, nienaganną opinię w środowisku (parafii, miejscu pracy, sąsiedztwie) i zgodę żony.

Kandydatów należy zgłaszać w Wydziale Duszpasterskim za pomocą formularza, który znajduje się na stronie (patrz zakładki)

Odpowiedzialny za nadzwyczajnych szafarzy: ks. Łukasz Gąsiorowski, tel. 606 605 694, e-mail: luk.gas@gmail.com