Diecezja

Strona głównaDiecezja Synod diecezjalny Wydarzenia Błogosławieństwo pomieszczeń Sekretariatu synodu

Błogosławieństwo pomieszczeń Sekretariatu synodu

W uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP, 20 marca 2017 roku ks. Wojciech Wójtowicz - rektor WSD pobłogosławił pomieszczenia Sekretariatu synodu.

Błogosławieństwo poprzedziła Eucharystia, której w kaplicy pw. św. Józefa w Wyższym Seminarium Duchownym w Koszalinie przewodniczył ks. Tomasz Tomaszewski - sekretarz synodu. Wzięli w niej udział księża przełożeni i klerycy oraz siostry ze Wspólnoty Dzieci Łaski Bożej.

Pomieszczenia Sekretariatu synodu znajdują się bezpośrednio pod kaplicą pw. św. Józefa.

Obrzęd błogosławieństwa