Synod diecezjalny

Rekolekcje synodalne

W pierwszych miesiącach roku 2017 odbędą się rekolekcje związane z trwającym synodem diecezjalnym.

Zapraszamy na rekolekcje synodalne, w których mogą wziąć udział zarówno uczestnicy spotkań synodalnych dla delegatów z parafii, jak i wszystkie inne osoby, zwłaszcza te, które księża proboszczowie postrzegają jako potencjalnych członków parafialnych zespołów synodalnych. Odbędą się dwa rodzaje tych rekolekcji:

1) rekolekcje tylko dla małżeństw:

• 27-29 stycznia 2017 roku - Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Skrzatuszu,
  • 3-5 lutego 2017 roku - Centrum Edukacyjno-Formacyjne w Koszalinie,

2) rekolekcje dla wszystkich (także dla małżeństw):

• 20-22 stycznia 2017 roku - Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Skrzatuszu,
  • 10-12 marca 2017 roku - Centrum Edukacyjno-Formacyjne w Koszalinie - brak wolnych miejsc.

Rekolekcje będą się rozpoczynały w piątek o godz. 18 i kończyły w niedzielę około godz. 13:30.

Zgłoszenia i pytania prosimy kierować na adres: synod@koszalin.opoka.org.pl, a w wyjątkowych sytuacjach telefonicznie: 664 066 016.

Koszt rekolekcji wynosi 60 zł za osobę. Ilość miejsc ograniczona.