Diecezja

Synodalnie o Eucharystii

W ramach trwającego II Synodu Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej, w drugiej połowie stycznia 2022 roku odbyły się dwie tury rekolekcji poświęconych tematowi Eucharystii.

Rekolekcje w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Skrzatuszu i w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Koszalinie poprowadził bp Edward Dajczak.

W sumie wzięły w nich udział 43 osoby z 18 parafii, głównie członkowie parafialnych zespołów synodalnych.

Kolejne rekolekcje odbędą się w marcu, kwietniu i czerwcu. Szczegółowe informacje znajdują się TUTAJ.

Relacja Gościa Niedzielnego z rekolekcji w Skrzatuszu TUTAJ
Relacja Gościa Niedzielnego z rekolekcji w Koszalinie TUTAJ