Diecezja

Strona głównaDiecezja Synod diecezjalny Wydarzenia Kolejna tura rekolekcji synodalnych

Kolejna tura rekolekcji synodalnych

W Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Koszalinie odbyły się rekolekcje synodalne dla małżeństw. Tym razem z zaproszenia sekretariatu synodu skorzystało 21 par małżeńskich z diecezji.

Rekolekcje, które odbywały się w dniach od 3 do 5 lutego prowadził ks. dr Tomasz Tomaszewski - sekretarz synodu oraz 6 małżeństw z Domowego Kościoła - gałęzi rodzinnej Ruchu Światło-Życie.

Rekolekcje miały charakter ewangelizacyjny. Pojawiał się na nich także temat synodu.

Relacja "Gościa Niedzielnego" TUTAJ