Wydział Katechetyczny

Strona głównaWydział Katechetyczny Konkursy XVII edycja Konkursu Plastycznego "Mój Kościół na Pomorzu"

XVII edycja Konkursu Plastycznego "Mój Kościół na Pomorzu"

W tegorocznej edycji konkursu udział wzięło 433 uczniów z terenu całej diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej, a 67 zostało zakwalifikowanych do rangi laureatów.

Planowana w dniu 23.10.2020 r. o godzinie 11:00 oficjalna uroczystość wręczenia nagród nie odbędzie się. Nagrody zostaną przesłane pocztą kurialną do parafii właściwych dla szkół laureatów. Prosimy nauczycieli, aby dokonali wręczenia nagród w szkole, w godnej i możliwej formie.

Lista nagrodzonych uczniów do pobrania TUTAJ

Coroczny Konkurs jest skierowany do dzieci i młodzieży na wszystkich poziomach nauczania ze szkół na terenie Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej.

Uczestnicy realizują jego cele poprzez wyrażenie plastyczne „Mojego Kościoła na Pomorzu” w sferze duchowej, eklezjalnej i architektonicznej.

Organizatorami Konkursu są: Wydział Katechetyczny Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej, Klub Inteligencji Katolickiej w Koszalinie, Parafia pw. Ducha Świętego w Koszalinie.