Trwa ładowanie...

Szukaj

Synod diecezjalny

Strona głównaSynod diecezjalny Sesje synodalne Uczestnicy sesji synodalnych (członkowie synodu)

Uczestnicy sesji synodalnych (członkowie synodu)


Aktualna lista uczestników sesji synodalnych, czyli członków synodu


A. Z URZĘDU

I. Biskupi pomocniczy i wikariusze generalni

1. bp Krzysztof Włodarczyk
2. bp Krzysztof Zadarko

II. Wikariusze biskupi

3. ks. Antoni Kloska
4. ks. Wacław Łukasz

III. Wikariusz sądowy

5. ks. Jarosław Kodzia

IV. Kanonicy gremialni Kapituły katedralnej

6. ks. Ryszard Kierzkowski
7. ks. Ryszard Łopaciuk
8. ks. Andrzej Pawłowski
9. ks. Tadeusz Piasecki
10. ks. Henryk Romanik
11. ks. Ryszard Ryngwelski
12. ks. Antoni Tofil
13. ks. Jan Turkiel

V. Członkowie Rady kapłańskiej

14. bp Paweł Cieślik
15. bp Tadeusz Werno
16. ks. Mariusz Ambroziewicz
17. ks. Antoni Badura
18. ks. Piotr Domaros
19. ks. Kazimierz Dullak
20. ks. Łukasz Gąsiorowski
21. ks. Michał Horyd
22. ks. Andrzej Hryckowian
23. ks. Dariusz Jastrząb
24. ks. Tadeusz Kanthak
25. ks. Krzysztof Kantowski
26. ks. Marek Kapitulski
27. ks. Andrzej Korpusik
28. ks. Jarosław Kwiecień
29. ks. Piotr Łowicki
30. ks. Roman Maziec
31. ks. Radosław Mazur
32. ks. Andrzej Naporowski
33. ks. Remigiusz Szauer
34. ks. Jacek Święszkowski

VI. Członkowie Diecezjalnej rady duszpasterskiej

35. p. Jolanta Drachal
36. p. Barbara Fursewicz
37. p. Andrzej Fursewicz
38. p. Beata Gorkowienko
39. ks. Dawid Hamrol
40. ks. Rafał Jarosiewicz
41. p. Małgorzata Kasprowicz
42. p. Romana Krzyżanowska
43. p. Jacek Krzyżanowski
44. p. Barbara Kwiatosz-Kalinowska
45. p. Zoja Meżerycka
46. p. Urszula Monkiewicz
47. p. Ryszard Pilich
48. p. Marcin Piotrowski
49. p. Violetta Raczkowska
50. p. Emilia Raczyńska
51. p. Kazimierz Raczyński
52. ks. Radosław Siwiński
53. p. Jolanta Soroka
54. p. Piotr Soroka
55. p. Elżbieta Szreder
56. p. Małgorzata Telega
57. p. Piotr Telega
58. ks. Tomasz Tomaszewski
59. s. Dorota Wiśniewska WDŁB
60. p. Kazimiera Wróblewska
61. ks. Andrzej Zaniewski

VII. Dziekani

62. ks. Piotr Flis – dekanat Barwice
63. ks. Jan Gardulski – dekanat Białogard
64. ks. Ryszard Baran – dekanat Bobolice
65. ks. Igor Mackiw – dekanat Czarne (od 1.01.2021)
66. ks. Mirosław Kosior – dekanat Darłowo
67. ks. Andrzej Górecki – dekanat Drawsko Pomorskie
68. ks. Piotr Niedźwiadek – dekanat Gościno
69. ks. Stanisław Łącki – dekanat Jastrowie
70. ks. Andrzej Malczyński – dekanat Miastko
71. ks. Zbigniew Waszkiewicz – dekanat Mielno
72. ks. Jerzy Dalak – dekanat Mirosławiec
73. ks. Bogdan Wójcik – dekanat Polanów
74. ks. Leszek Szurek – dekanat Sławno
75. ks. Zbigniew Krawczyk – dekanat Słupsk Wschód
76. ks. Lucjan Huszczonek – dekanat Słupsk Zachód
77. ks. Jacek Lewiński – dekanat Szczecinek
78. ks. Ryszard Kizielewicz – dekanat Świdwin
79. ks. Sławomir Forc – dekanat Trzcianka
80. ks. Jerzy Wyrzykowski – dekanat Ustka
81. ks. Roman Piwoński – dekanat Wałcz

VIII. Przewodniczący i sekretarze komisji synodalnych

82. p. Agnieszka Bieniak OV
83. ks. Ireneusz Blank
84. ks. Tadeusz Ceynowa
85. ks. Krzysztof Gorczyński
86. p. Alicja Górska
87. p. Filip Jachowicz
88. ks. Arkadiusz Korwin-Gronkowski
89. ks. Janusz Lemański
90. ks. Łukasz Łukaszewicz
91. p. Katarzyna Matejek
92. ks. Wojciech Parfianowicz
93. p. Łukasz Pniewski
94. ks. Krzysztof Sendecki
95. ks. Piotr Skiba
96. ks. Piotr Wieteska
97. o. Piotr Włodyga OSB
98. ks. Paweł Wojtalewicz
99. ks. Zbigniew Woźniak
100. ks. Piotr Zieliński


B. Z WYBORU

IX. Przedstawiciele kapłanów

101. ks. Robert Gruszowski – dekanat Barwice (od 1.01.2021)
102. ks. Eugeniusz Kaczor – dekanat Białogard
103. ks. Mariusz Kuropatnicki – dekanat Białogard
104. ks. Jarosław Zieliński – dekanat Bobolice
105. ks. Wojciech Przybylski – dekanat Czarne (od 1.08.2020)
106. ks. Bogusław Fortuński – dekanat Darłowo
107. ks. Dariusz Kwaśny – dekanat Drawsko Pomorskie
108. ks. Grzegorz Jagodziński – dekanat Gościno
109. ks. Piotr Szczepaniuk – dekanat Jastrowie
110. ks. Paweł Kowalski – dekanat Kołobrzeg
111. ks. Arkadiusz Oslislok – dekanat Kołobrzeg
112. ks. Tomasz Kmiecik – dekanat Koszalin (od 1.01.2021)
113. ks. Tomasz Kudaszewicz – dekanat Koszalin (od 24.08.2020)
114. ks. Andrzej Olejnik – dekanat Koszalin
115. ks. Krzysztof Skrzyniarz – dekanat Miastko
116. ks. Mariusz Kołaciński – dekanat Mielno (od 21.01.2020)
117. ks. Edward Strojek – dekanat Mirosławiec (od 1.01.2021)
118. ks. Krzysztof Kowal – dekanat Piła
119. ks. Gracjan Ostrowski – dekanat Piła (od 21.09.2020)
120. ks. Jacek Maszkowski – dekanat Polanów
121. ks. Zbigniew Witka-Jeżewski – dekanat Połczyn-Zdrój
122. ks. Andrzej Skibiński – dekanat Sławno
123. ks. Łukasz Bikun – dekanat Słupsk Wschód
124. ks. Feliks Samulak – dekanat Słupsk Wschód
125. ks. Daniel Kołacz – dekanat Słupsk Zachód (od 24.08.2020)
126. ks. Władysław Stec-Sala – dekanat Słupsk Zachód
127. ks. Marcin Kościński – dekanat Szczecinek (od 24.08.2020)
128. ks. Zbigniew Dudojć – dekanat Szczecinek (od 1.08.2020)
129. ks. Grzegorz Marciszewicz – dekanat Świdwin
130. ks. Ryszard Fudala – dekanat Trzcianka (od 13.01.2020)
131. ks. Jerzy Pietkiewicz – dekanat Ustka
132. ks. Jerzy Sławiński – dekanat Wałcz

X. Przedstawiciele kapłanów emerytów

133. ks. Tadeusz Nawrot
134. ks. Franciszek Puchalski

XI. Przedstawiciele wiernych świeckich

135. p. Dorota Osuch – dekanat Barwice
136. p. Liliana Rybińska – dekanat Barwice
137. p. Benedykt Chełminiak – dekanat Białogard
138. p. Agata Głuszko – dekanat Białogard
139. p. Barbara Kozłowska – dekanat Bobolice
140. p. Weronika Ziemka – dekanat Bobolice
141. p. Marek Korda – dekanat Czarne
142. p. Krzysztof Wieczorek – dekanat Czarne
143. p. Sławomir Andrys – dekanat Darłowo
144. p. Dorota Grabarek – dekanat Darłowo
145. p. Renata Borowczyk – dekanat Drawsko Pomorskie
146. p. Andrzej Godlewski – dekanat Drawsko Pomorskie
147. p. Anna Juszczak – dekanat Gościno
148. p. Dariusz Kubok – dekanat Gościno
149. p. Leszek Podhalicz – dekanat Jastrowie
150. p. Jan Węglowski – dekanat Jastrowie
151. p. Krzysztof Ukleja – dekanat Kołobrzeg
152. p. Gabriela Wojtczak – dekanat Kołobrzeg
153. p. Krzysztof Noga – dekanat Koszalin
154. p. Anna Romanowska – dekanat Koszalin
155. p. Jolanta Chmielewska – dekanat Miastko
156. p. Teresa Drozd – dekanat Miastko
157. p. Magdalena Muszyńska-Płaskowicz – dekanat Mielno
158. p. Ryszard Sobczyński – dekanat Mielno
159. p. Magdalena Wesół-Tereszczak – dekanat Mirosławiec
160. p. Bogusława Wojdyła – dekanat Mirosławiec
161. p. Irena Baczyńska – dekanat Piła
162. p. Halina Łuś – dekanat Piła
163. p. Ryszard Roda – dekanat Polanów
164. p. Elżbieta Rosiak – dekanat Polanów
165. p. Mariola Stefanio – dekanat Połczyn-Zdrój
166. p. Stanisław Tokarski – dekanat Połczyn-Zdrój
167. p. Laurence Cherni – dekanat Sławno
168. p. Marcin Fuławka – dekanat Sławno
169. p. Jacek Borucki – dekanat Słupsk Wschód
170. p. Marek Ziętek – dekanat Słupsk Wschód
171. p. Tomasz Katafiasz – dekanat Słupsk Zachód
172. p. Waldemar Leśniewski – dekanat Słupsk Zachód
173. p. Jarosław Biernacki – dekanat Szczecinek
174. p. Andrzej Sochaj – dekanat Szczecinek
175. p. Monika Czajka – dekanat Świdwin
176. p. Wiesława Piskor – dekanat Świdwin
177. p. Marek Drogomirecki – dekanat Trzcianka
178. p. Marianna Kaszkowiak – dekanat Trzcianka
179. p. Jerzy Głuszak – dekanat Ustka
180. p. Renata Kuligowska – dekanat Ustka
181. p. Florian Guzowski – dekanat Wałcz
182. p. Tadeusz Kaliszczak – dekanat Wałcz

XII. Przedstawiciele osób konsekrowanych

183. s. Goretti Bajer CSDC
184. s. Małgorzata Czajkowska WDŁB
185. o. Rafał Dudek OSB
186. s. Bożena Fabrowska ZSJM
187. o. Janusz Jędryszek OFMConv.
188. s. Emilia Michalska ISSM
189. s. Joanna Nitka WDŁB
190. s. Mariola Oleszczyk CMW
191. o. Stanisław Piankowski OFMConv.
192. s. Zofia Trzonkowska SAC


C. Z NOMINACJI

193. ks. Dawid Andryszczak
194. kl. Maksymilian Atałap
195. p. Łukasz Bilski
196. ks. Janusz Bujak
197. ks. Wacław Grądalski
198. ks. Kazimierz Klawczyński
199. p. Karolina Pawłowska
200. ks. Piotr Pękul
201. p. Małgorzata Piotrowska
202. ks. Sebastian Przybyła
203. ks. Tomasz Roda
204. p. Iwona Stępniak
205. ks. Marian Subocz
206. ks. Radosław Suchorab
207. ks. Grzegorz Szewczak
208. p. Elżbieta Talacha
209. p. Marcin Talacha
210. ks. Andrzej Wachowicz
211. ks. Dariusz Wypych


Dekret powołania Członków II Synodu Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej

Harmonogram wyłaniania członków synodu
 

Informujemy, że ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x