Trwa ładowanie...

Szukaj

Synod diecezjalny

Strona głównaSynod diecezjalny Sesje synodalne Uczestnicy sesji Uczestnicy sesji synodalnych (członkowie synodu)

Uczestnicy sesji synodalnych (członkowie synodu)


Aktualna lista uczestników sesji synodalnych, czyli członków synodu


A. Z URZĘDU

I. Biskupi pomocniczy i wikariusze generalni

1. bp Krzysztof Włodarczyk
2. bp Krzysztof Zadarko

II. Wikariusze biskupi

3. ks. Antoni Kloska
4. ks. Wacław Łukasz

III. Wikariusz sądowy

5. ks. Jarosław Kodzia

IV. Kanonicy gremialni Kapituły katedralnej

6. ks. Ryszard Kierzkowski
7. ks. Ryszard Łopaciuk
8. ks. Andrzej Pawłowski
9. ks. Tadeusz Piasecki
10. ks. Henryk Romanik
11. ks. Ryszard Ryngwelski
12. ks. Antoni Tofil
13. ks. Jan Turkiel

V. Członkowie Rady kapłańskiej

14. bp Paweł Cieślik
15. bp Tadeusz Werno
16. ks. Mariusz Ambroziewicz
17. ks. Antoni Badura
18. ks. Piotr Domaros
19. ks. Kazimierz Dullak
20. ks. Łukasz Gąsiorowski
21. ks. Michał Horyd
22. ks. Andrzej Hryckowian
23. ks. Dariusz Jastrząb
24. ks. Tadeusz Kanthak
25. ks. Krzysztof Kantowski
26. ks. Marek Kapitulski
27. ks. Andrzej Korpusik
28. ks. Jarosław Kwiecień
29. ks. Piotr Łowicki
30. ks. Roman Maziec
31. ks. Radosław Mazur
32. ks. Andrzej Naporowski
33. ks. Remigiusz Szauer
34. ks. Jacek Święszkowski

VI. Członkowie Diecezjalnej rady duszpasterskiej

35. p. Jolanta Drachal
36. p. Barbara Fursewicz
37. p. Andrzej Fursewicz
38. p. Beata Gorkowienko
39. ks. Dawid Hamrol
40. ks. Rafał Jarosiewicz
41. p. Małgorzata Kasprowicz
42. p. Romana Krzyżanowska
43. p. Jacek Krzyżanowski
44. p. Barbara Kwiatosz-Kalinowska
45. p. Zoja Meżerycka
46. p. Urszula Monkiewicz
47. p. Ryszard Pilich
48. p. Marcin Piotrowski
49. p. Violetta Raczkowska
50. p. Emilia Raczyńska
51. p. Kazimierz Raczyński
52. ks. Radosław Siwiński
53. p. Jolanta Soroka
54. p. Piotr Soroka
55. p. Elżbieta Szreder
56. p. Małgorzata Telega
57. p. Piotr Telega
58. ks. Tomasz Tomaszewski
59. s. Dorota Wiśniewska WDŁB
60. p. Kazimiera Wróblewska
61. ks. Andrzej Zaniewski

VII. Dziekani

62. ks. Piotr Flis – dekanat Barwice
63. ks. Jan Gardulski – dekanat Białogard
64. ks. Ryszard Baran – dekanat Bobolice
65. ks. Igor Mackiw – dekanat Czarne (od 1.01.2021)
66. ks. Mirosław Kosior – dekanat Darłowo
67. ks. Andrzej Górecki – dekanat Drawsko Pomorskie
68. ks. Piotr Niedźwiadek – dekanat Gościno
69. ks. Stanisław Łącki – dekanat Jastrowie
70. ks. Andrzej Malczyński – dekanat Miastko
71. ks. Zbigniew Waszkiewicz – dekanat Mielno
72. ks. Jerzy Dalak – dekanat Mirosławiec
73. ks. Bogdan Wójcik – dekanat Polanów
74. ks. Leszek Szurek – dekanat Sławno
75. ks. Zbigniew Krawczyk – dekanat Słupsk Wschód
76. ks. Jacek Lewiński – dekanat Szczecinek
77. ks. Ryszard Kizielewicz – dekanat Świdwin
78. ks. Sławomir Forc – dekanat Trzcianka
79. ks. Jerzy Wyrzykowski – dekanat Ustka
80. ks. Roman Piwoński – dekanat Wałcz

VIII. Przewodniczący i sekretarze komisji synodalnych

81. p. Agnieszka Bieniak OV
82. ks. Ireneusz Blank
83. ks. Tadeusz Ceynowa
84. ks. Krzysztof Gorczyński
85. p. Alicja Górska
86. p. Filip Jachowicz
87. ks. Arkadiusz Korwin-Gronkowski
88. ks. Janusz Lemański
89. ks. Łukasz Łukaszewicz
90. p. Katarzyna Matejek
91. ks. Wojciech Parfianowicz
92. p. Łukasz Pniewski
93. ks. Krzysztof Sendecki
94. ks. Piotr Skiba
95. ks. Piotr Wieteska
96. o. Piotr Włodyga OSB
97. ks. Paweł Wojtalewicz
98. ks. Zbigniew Woźniak
99. ks. Piotr Zieliński


B. Z WYBORU

IX. Przedstawiciele kapłanów

100. ks. Robert Gruszowski – dekanat Barwice (od 1.01.2021)
101. ks. Eugeniusz Kaczor – dekanat Białogard
102. ks. Mariusz Kuropatnicki – dekanat Białogard
103. ks. Jarosław Zieliński – dekanat Bobolice
104. ks. Wojciech Przybylski – dekanat Czarne (od 1.08.2020)
105. ks. Bogusław Fortuński – dekanat Darłowo
106. ks. Dariusz Kwaśny – dekanat Drawsko Pomorskie
107. ks. Grzegorz Jagodziński – dekanat Gościno
108. ks. Piotr Szczepaniuk – dekanat Jastrowie
109. ks. Paweł Kowalski – dekanat Kołobrzeg
110. ks. Arkadiusz Oslislok – dekanat Kołobrzeg
111. ks. Tomasz Kmiecik – dekanat Koszalin (od 1.01.2021)
112. ks. Tomasz Kudaszewicz – dekanat Koszalin (od 24.08.2020)
113. ks. Andrzej Olejnik – dekanat Koszalin
114. ks. Krzysztof Skrzyniarz – dekanat Miastko
115. ks. Mariusz Kołaciński – dekanat Mielno (od 21.01.2020)
116. ks. Edward Strojek – dekanat Mirosławiec (od 1.01.2021)
117. ks. Krzysztof Kowal – dekanat Piła
118. ks. Gracjan Ostrowski – dekanat Piła (od 21.09.2020)
119. ks. Jacek Maszkowski – dekanat Polanów
120. ks. Zbigniew Witka-Jeżewski – dekanat Połczyn-Zdrój
121. ks. Andrzej Skibiński – dekanat Sławno
122. ks. Łukasz Bikun – dekanat Słupsk Wschód
123. ks. Feliks Samulak – dekanat Słupsk Wschód
124. ks. Daniel Kołacz – dekanat Słupsk Zachód (od 24.08.2020)
125. ks. Władysław Stec-Sala – dekanat Słupsk Zachód
126. ks. Marcin Kościński – dekanat Szczecinek (od 24.08.2020)
127. ks. Zbigniew Dudojć – dekanat Szczecinek (od 1.08.2020)
128. ks. Grzegorz Marciszewicz – dekanat Świdwin
129. ks. Ryszard Fudala – dekanat Trzcianka (od 13.01.2020)
130. ks. Jerzy Pietkiewicz – dekanat Ustka
131. ks. Jerzy Sławiński – dekanat Wałcz

X. Przedstawiciele kapłanów emerytów

132. ks. Tadeusz Nawrot
133. ks. Franciszek Puchalski

XI. Przedstawiciele wiernych świeckich

134. p. Dorota Osuch – dekanat Barwice
135. p. Liliana Rybińska – dekanat Barwice
136. p. Benedykt Chełminiak – dekanat Białogard
137. p. Agata Głuszko – dekanat Białogard
138. p. Barbara Kozłowska – dekanat Bobolice
139. p. Weronika Ziemka – dekanat Bobolice
140. p. Marek Korda – dekanat Czarne
141. p. Krzysztof Wieczorek – dekanat Czarne
142. p. Sławomir Andrys – dekanat Darłowo
143. p. Dorota Grabarek – dekanat Darłowo
144. p. Renata Borowczyk – dekanat Drawsko Pomorskie
145. p. Andrzej Godlewski – dekanat Drawsko Pomorskie
146. p. Anna Juszczak – dekanat Gościno
147. p. Dariusz Kubok – dekanat Gościno
148. p. Leszek Podhalicz – dekanat Jastrowie
149. p. Jan Węglowski – dekanat Jastrowie
150. p. Krzysztof Ukleja – dekanat Kołobrzeg
151. p. Gabriela Wojtczak – dekanat Kołobrzeg
152. p. Krzysztof Noga – dekanat Koszalin
153. p. Anna Romanowska – dekanat Koszalin
154. p. Jolanta Chmielewska – dekanat Miastko
155. p. Teresa Drozd – dekanat Miastko
156. p. Magdalena Muszyńska-Płaskowicz – dekanat Mielno
157. p. Ryszard Sobczyński – dekanat Mielno
158. p. Magdalena Wesół-Tereszczak – dekanat Mirosławiec
159. p. Bogusława Wojdyła – dekanat Mirosławiec
160. p. Irena Baczyńska – dekanat Piła
161. p. Halina Łuś – dekanat Piła
162. p. Ryszard Roda – dekanat Polanów
163. p. Elżbieta Rosiak – dekanat Polanów
164. p. Mariola Stefanio – dekanat Połczyn-Zdrój
165. p. Stanisław Tokarski – dekanat Połczyn-Zdrój
166. p. Laurence Cherni – dekanat Sławno
167. p. Marcin Fuławka – dekanat Sławno
168. p. Jacek Borucki – dekanat Słupsk Wschód
169. p. Marek Ziętek – dekanat Słupsk Wschód
170. p. Waldemar Leśniewski – dekanat Słupsk Zachód
171. p. Jarosław Biernacki – dekanat Szczecinek
172. p. Andrzej Sochaj – dekanat Szczecinek
173. p. Monika Czajka – dekanat Świdwin
174. p. Wiesława Piskor – dekanat Świdwin
175. p. Marek Drogomirecki – dekanat Trzcianka
176. p. Marianna Kaszkowiak – dekanat Trzcianka
177. p. Jerzy Głuszak – dekanat Ustka
178. p. Renata Kuligowska – dekanat Ustka
179. p. Florian Guzowski – dekanat Wałcz
180. p. Tadeusz Kaliszczak – dekanat Wałcz

XII. Przedstawiciele osób konsekrowanych

181. s. Goretti Bajer CSDC
182. s. Małgorzata Czajkowska WDŁB
183. o. Rafał Dudek OSB
184. s. Bożena Fabrowska ZSJM
185. o. Janusz Jędryszek OFMConv.
186. s. Emilia Michalska ISSM
187. s. Joanna Nitka WDŁB
188. s. Mariola Oleszczyk CMW
189. o. Stanisław Piankowski OFMConv.
190. s. Zofia Trzonkowska SAC


C. Z NOMINACJI

191. ks. Dawid Andryszczak
192. kl. Maksymilian Atałap
193. p. Łukasz Bilski
194. ks. Janusz Bujak
195. ks. Wacław Grądalski
196. p. Karolina Pawłowska
197. ks. Piotr Pękul
198. p. Małgorzata Piotrowska
199. ks. Sebastian Przybyła
200. ks. Tomasz Roda
201. p. Iwona Stępniak
202. ks. Marian Subocz
203. ks. Radosław Suchorab
204. ks. Grzegorz Szewczak
205. p. Elżbieta Talacha
206. p. Marcin Talacha
207. ks. Andrzej Wachowicz
208. ks. Dariusz Wypych


Dekret powołania Członków II Synodu Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej

Harmonogram wyłaniania członków synodu
 

Informujemy, że ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x