Wydział Katechetyczny

Strona głównaWydział Katechetyczny Konkursy 2. Konkurs plastyczny - Rodzina jest super!

2. Konkurs plastyczny - Rodzina jest super!

Parafia pw. Ducha Świętego w Koszalinie oraz Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Koszalinie organizują konkurs plastyczny pod hasłem: "Rodzina jest super!".

Konkurs jest skierowany do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych na terenie miasta Koszalina. Jego celem jest:

· zachęcenie dzieci, rodziców i wychowawców do twórczej pracy oraz rozmów na temat wartości rodziny w ich życiu
· podkreślenie przywiązania do wartości prorodzinnych oraz wartości pro-life
· stworzenie środowiska rozwoju dla zdolności artystycznych dziecka, przez poszukiwanie różnorodnych rozwiązań plastycznych
· zainteresowanie uczniów i ich rodzin inicjatywą „Marszu dla Życia i Rodziny” – 28 maja 2023 roku

Uczestnicy Konkursu realizują jego cele poprzez wyrażenie plastyczne hasła „Rodzina jest super!” w dowolnej, własnej interpretacji.

Prace konkursowe mogą być wykonane dowolną techniką – farby, kredki, pastele, tusz, ołówek, markery. Należy je nadesłać lub dostarczyć bezpośrednio do Katolickiej Szkoły Podstawowej w nieprzekraczalnym terminie do 19 maja 2023 roku.

Regulamin Konkursu TUTAJ

Wyniki zostaną ogłoszone na stronie internetowej parafii pw. Ducha Świętego w Koszalinie 26 maja. Laureaci otrzymają dyplomy i wartościowe nagrody rzeczowe. Zostaną one oficjalnie wręczone podczas pikniku towarzyszącemu Marszowi dla Życia i Rodziny w Koszalinie (28 maja 2023 roku).