Wydział Katechetyczny

XXIV Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

Komisja konkursowa w składzie: ks. prof. Janusz Lemański, ks. Andrzej Zaniewski oraz Krystyna Czajka-Opanowicz, mogła wydać werdykt już po pierwszej turze pytań.

Do etapu ogólnopolskiego przystąpią: Karolina Kończak (opiekunem jest ks. Artur Kucharski), Konrad Michalik (opiekunem jest ks. Tomasz Kędzierski) oraz Julia Iskrzycka (opiekunem jest s. Zofia Trzonkowska).

Na laureatów czekają cenne nagrody, w tym pielgrzymki do Ziemi Świętej, Rzymu i Wilna, nagrody rzeczowe oraz indeksy na 10 uczelni wyższych w Polsce, m.in. Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego czy Uniwersytet Śląski w Katowicach.